Інтернет сенсація кіт Степан, який разом зі своєю господинею проживав у Харкові, після повномасштабного вторгнення росії змушений був покинути рідний дім. Зараз він разом з господинею перебуває у Франції.

Однак, перебуваючи за кордоном кіт Степан дуже засумував за рідним домом. На його сторінці в Instagram з'явилися нові кадри, де котик виглядає дуже сумним та розгубленим.

Кіт Степан, фото з instagram

На першому фото він засмучений сидить на ліжку, а на другому дивиться у вікно, чекаючи, коли можна буде повернутися додому.

" ❤️🥺", - так підписали опубліковані кадри з котом Степаном.

Популярні новини зараз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам

Показати ще

Кіт Степан, фото з instagram

Користувачі мережі одразу ж прийнялися коментувати фото котика, відзначивши, що він і дійсно дуже сильно засумував за домом. Однак українці прийнялися його заспокоювати, відзначивши, що перемога вже близько.

"Хорошенький ❤️ все буде добре 🙏🏻🙏🏻🙏🏻", "Кіт Степан сумує за Українонькою", "Степан чекає перемоги, як і усі ми ❤️", "Не сумуй,перемога вже близько🙏♥️🇺🇦", "Степанчик хоче додому😢. Все обов'язково буде добре!🙏💙💛", "А в очах туга за ненькою)))", - зазначили користувачі мережі у коментарях.

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Нагадаємо, кіт Степан з Харкова два дні провів у підвалі та разом з господинею виїхав до Монако: "Можемо повернутися"

Раніше Знай писав, кота Степана з Харкова номінували на престижну світову премію - поїде в Канни і представить Україну

Також Знай повідомляв, кіт Степан зібрав солідну суму для тварин, які постраждали від війни: "Допомагають не тільки люди"