Військовослужбовець Леонід зізнався, що веде лік орків, яких особисто "пустив на добриво для української землі", але точне число не говорить.
Про особливу вдачу українського бійця розповіли на фейсбук-сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Його енергія і якесь дивовижне позитивне лукавство створює навкруги воїна неповторну атмосферу загадковості і драйву - так описують військовослужбовця.
"Ми на своїй, Богом даній землі, яку ми захищаємо і відстоюємо. А хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине!", - говорить 28-річний воїн.
"Не випускаючи з рук зброю, він тихенько наспівує "Батько наш Бандера знов до нас прийде і за Україну всіх нас поведе…". Каже, за два роки "скучив за армією і за справжнім чоловічим адреналіном", - йдеться у повідомленні.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Про Леоніда розповідають, що для нього це вже "друга війна", адже воїн прослуживши за контрактом з 2016 по 2019 рік, повернувся в мирне життя, а з початком повномасштабного рашистського вторгнення став на захист України.
"Чим більше вони лізуть, тим більше в мене буде настрілу. Будуть отримувати по зубах і • Я бажаю кожному з побратимів якомога більше знищених орків на рахунку. Ця мразота, яка прийшла на наші землі і паплюжить їх самою своєю присутністю (тепер я розумію значення фрази "русским духом пахнет", чи радше сказати, смердить), не розуміє ані людської мови, ані елементарної людської логіки, тільки мову сили.", - говорить воїн.
Раніше Знай писав, отримати допомогу з безробіття тепер стало простіше: президент підписав указ
Також ми писали, українцям показали нові ціни на гречку, рис, рослинну олію і борошно у травні
Нагадаємо, Київстар зробили мем з Дениса Шмигаля та Шарля Мішеля: "При відсутності мережі"