Російська військова агресія продовжуєтьсч в Україні з 2014 року, а повномасштабна - з 24 лютого 2022 року. Не дивлячись на це освітній процес йде повним ходом.
Деякі учні закінчують навчання дистанційно, а певні області навіть вийшли на очне навчання. Правила вступу до ВНЗ у 2022 році також було змінено і абітурієнти не здаватимуть ЗНО, а склададатимуть один загальний мультимедійний тест.
Заклади вищої освіти також продовжують освітній процес та активно працюють над вступною кампанією 2022 року, зокрема запрошують майбутніх студентів з інших країн на навчання до українських університетів.
Приймання на навчання іноземців для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра та доктора філософії в українських закладах освіти може здійснюватися тричі на рік.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Також упродовж року іноземців приймають на навчання в аспірантуру, докторантуру, за програмами підготовчого факультету (підрозділу), з вивчення державної мови та/або мови навчання, а також для здобуття післядипломної освіти, підвищення кваліфікації та стажування.
Щоби стати студентом закладу освіти в Україні, потрібно здійснити п’ять кроків, які пояснив голова МОН України Сергій Шкарлет.
З 1 травня 2022 року вже зареєстровано понад 100 запрошень на навчання для іноземців. Залучення максимальної кількості іноземних здобувачів на навчання є одним із важливих завдань для зміцнення довіри до української системи освіти та формування стійких міжнародних відносин.
Нагадаємо, що замість ЗНО та іспитів майбутні студенти складатимуть мультипредметний тест, у розпорядженні 120 хвилин.
Також стало відомо, що в Україні збільшили виплати на дітей: хто зможе отримати додаткову соціальну допомогу.