Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав українців з Днем Конституції, який відзначають щорічно 28 червня. Глава відомства також пояснив, на які два важливі питання відповідає головний документ нашої держави.

Відповідний допис Дмитро Кулеба опублікував на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм. Він також процитував слова президента України Володимира Зеленського.

"Наша перша Конституція з'явилася ще 1710 року, а сьогодні виповнюється 26 років Конституції сучасної України. Як зазначив Президент Володимир Зеленський @zelenskiy_official, цей документ надає відповіді на два головних запитання: що таке Україна і хто такі українці.", - йдеться у публікації. Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба, фото: Facebook

Як зауважив Дмитро Кулеба, вже у перших статтях Конституції описано всі ключові моменти, за які зараз доводиться боротися українцям з російським агресором, який не поважає ні суверенітету інших країн, ні прав людини й поготів.

Популярні новини зараз

Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю

Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ

100 тисяч добровольців з Північної Кореї можуть взяти участь на боці Росії у війні проти України

Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою

Показати ще

"Вже перші його статті пояснюють, що ми захищаємо: незалежність, демократію, суверенітет і територіальну цілісність. Ми боремося за права і свободи людини, головні з яких — право на життя та безпеку. А стаття 17 Конституції зазначає, що захист України — це справа всього Українського народу. З Днем Конституції. Україна переможе!", - написав він. Дмитро Кулеба

Пост Дмитра Кулеби, фото: instagram.com/dmytro_kuleba

Нагадаємо, Дмитро Кулеба нагадав світу про мотивацію ЗСУ на полі бою, готові стояти до кінця: "Будемо воювати лопатами"

Також ми писали, Дмитро Кулеба відповів Еммануелю Макрону на заклики зберегти обличчя путіну: "Принижує себе"

Нагадаємо, Дмитро Кулеба розповів, як його змінила війна в очах іноземних партнерів: "Двічі вдягав краватку"