У ПриватБанку повідомили, що з 6 липня встановлюють ринковий курс валютообміну для безготівкових операцій. Зміни торкнуться насамперед українців, які поїхали за кордон і розплачувалися гривневими картками.

Про це повідомили на сайті фінансової установи. Першочергово це стосується курсів конвертації за картками. Зокрема, мова йде про зняття готівки та перекази в гривні в Україні з валютних карток, а також всі види операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток.

ПриватБанк. Фото: скрін youtube

"Банк встановлює єдині курси обміну валют для оплат картками та купівлі-продажу готівкової валюти у своїх відділеннях, виходячи з ринкової ситуації, нормативних документів регулятора, підтримки цілісності ринку та виходячи з інтересів його клієнтів.", - йдеться у повідомленні. ПриватБанк

Введені зміни найбільше зачеплять українців, які поїхали за кордон і розплачувалися гривневими картками. Нагадаємо, досі для них курс становив 32,79 грн за долар, водночас курс продажу готівкової валюти "ПриватБанк" мав на рівні 35,6 грн за долар.

Популярні новини зараз

Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу"

На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр

Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель

Показати ще

Приватбанк. Фото: Today.ua
Приватбанк. Фото: Today.ua

Нагадаємо, ПриватБанк починає виплату допомоги українцям у розмірі 2500 гривень: хто може отримати гроші

Як повідомляв "Знай.ua", клієнти обурюються щодо ПриватБанку: "Не банк, а непорозуміння"

Також "Знай.ua" писав, що ПриватБанк роздає українцям гранти на підтримку бізнесу: хто і як може отримати. Деякі щасливчики зможуть отримати гранти на розвиток своєї справи