Наближається осінь, і з нею цілком ймовірне зростання цін продукти. Подорожчання може статися, зокрема і через необхідність використовувати генератори. Про це йдеться у матеріалі видання "Фокус".
Відповідно до звіту Національного банку України спостерігається прискорення інфляції через вичерпання впливу торішніх урожаїв, дефіциту електроенергії, нестачі робочих рук, посухи та перегляду акцизів.
До кінця 2024 року рівень інфляції може сягнути 8,5%, але вже наступного року очікується зниження до 6,6%. Проте восени інфляція вплине на подорожчання продуктів.
Директор аналітичного департаменту інвестиційної компанії Eavex Capital Дмитро Чурін наголошується, що ціни зростатимуть переважно через подорожчання енергоносіїв, але також вплине і послаблення гривні.
Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
"На жаль, ціни для кінцевих споживачів зростатимуть і надалі. Насамперед новий сплеск цін буде зумовлений зростанням вартості електроенергії як для бізнесу, так і для населення", - вважає фахівець.
Насамперед можуть піднятися ціни на хлібобулочні вироби, крупи, заморожену продукцію, а також м'ясні напівфабрикати.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, стрімке зростання цін: за молоко, вершкове масло та сир віддамо відчутно більше грошей.
Також наш портал інформував, "золота" рибка тепер не тільки в казках: супермаркети різко підняли ціни на коропа, скумбрію та оселедець.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, від цін стає погано: у супермаркетах стрімко дорожчає зелена цибуля, часник та кріп.