В Україні немає єдиної ціни на водопостачання, як, наприклад, на газ. Кожен водоканал самостійно визначає свої умови, виходячи з багатьох факторів. Про це йдеться у матеріалі "24 Каналу".
У великих містах питання ухвалення нових тарифів на воду вирішується дещо інакше, ніж у невеликих населених пунктах.
У першому випадку підприємства подають розрахунки нових тарифів регулятору – Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. І далі вона ухвалює остаточне рішення.
Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії
Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки
Гороскоп на сьогодні 3 квітня: чому четвер стане справжнім випробуванням
Пенсіонерам виплатять чималі гроші: майже на 3200 грн більше
У маленьких містах та селах рішення про перерахунок тарифів на воду та каналізацію може приймати місцева влада.
Тарифи у вересні
Першого місяця осені не прогнозується масштабного підвищення тарифів на воду. У великих містах його зовсім не очікується, адже жодних анонсів регулятор не робив.
Водночас у деяких територіальних громадах планують запровадити нові тарифи. Наприклад, з 1 вересня подорожчає водопостачання та каналізація на Київщині, у Білогородці. Також є інформація про зростання тарифів в Одеській області, Любашівці.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, оплачувати рахунки та передавати показники по-новому: комунальники попередили про зміни.
Також наш портал інформував, комуналка почне викачувати ще більше грошей: чому може вирости платіжка за доставку газу.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, контролери "Київтеплоенерго" навідаються до кожної квартири: анонсовано масштабні перевірки.