Тарифи на гарячу воду захищені мораторієм і не можуть підвищуватись до кінця воєнного стану та протягом 6 місяців після. Втім, деяким споживачам все ж таки можуть виставити збільшені рахунки, попереджає "Київтеплоенерго".
Заплатити більше за гарячу воду ризикують українці, котрі вчасно не передадуть постачальнику послуг показники квартирних лічильників.
Клієнти "Київтеплоенерго" можуть передавати дані про споживання щомісяця - з 5 числа до кінця місяця. В іншому випадку платіжка буде розрахована за середнім споживанням за останній рік.
"Якщо показання лічильників гарячої води не передані вчасно, згідно з чинним законодавством нарахування за гаряче водопостачання здійснюється за середнім об’ємом споживання квартири за останній рік", - попередили споживачів.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Щобільше, передавати показники лічильників зобов'язані й власники бойлерів, якщо у будинку передбачено централізоване водопостачання. Такі громадяни повинні щомісяця передавати незмінні дані, щоб уникнути помилкового нарахування плати за гарячу воду.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, перевірка лічильників тепла та води: "Київтеплоенерго" звернулося до споживачів із нагадуванням.
Також наш портал інформував, без нервів та зайвих папірців: як в Україні замовити розпломбування лічильників води та опалення.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, контролери "Київтеплоенерго" навідаються до кожної квартири: анонсовано масштабні перевірки.