У разі систематичної несплати рахунків за воду підприємство має право припинити надання послуг. Після цього недобросовісний споживач зіткнеться із низкою неприємних наслідків, адже відновити водопостачання буде непросто.
Про це розповіли у фахівці КП "Дніпроводоканал" у коментарі для видання "Наше місто".
Комунальники зазначають, що споживачі активно накопичують заборгованість, у тому числі за водопостачання та водовідведення. Щоб хоч якось спонукати людей платити за отримані послуги, водоканальники проводять відключення боржників.
"Мета таких заходів - забезпечити стабільну роботу комунальної системи та спонукати споживачів своєчасно оплачувати послуги", - кажуть у "Дніпроводоканалі".
В Україні "намалювали" нові тарифи на газ і світло: скільки доведеться платити у 2025 році
"Ухилянти ховаються в містах": капітан ЗСУ розповів, кого мобілізують на фронт
Абоненти "Київстар" можуть отримати безліміт майже задарма: що потрібно зробити
Зимова допомога: українцям нададуть виплати для оплати комуналки та ліків
Домогосподарства, які накопичили "критичну" заборгованість, одержують попередження про можливе відключення за 30 днів. Якщо цей час споживач не виплачує суму чи звертається до оформлення договору реструктуризації - надання послуг припиняється.
У "Дніпроводоканалі" зазначають, що якщо воду було "відрізано" за борги, то споживачеві вже не буде достатньо погасити борг. Додатково доведеться сплатити послугу повторного підключення, а це непотрібні витрати, яких можна уникнути.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, мільйонні борги спонукають до підвищення тарифів: вода з крана може стати дорогим задоволенням.
Також наш портал інформував, контролер навідуватиметься частіше: в Україні посилять перевірки електролічильників.
Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, якими будуть відключення у разі холодної зими: "енергоексперт закликав готуватися".