В Україні очікується значне зниження попиту на первинний ринок нерухомості – до 50%. Це пов'язано з можливим поновленням масових відключень електроенергії, які можуть вплинути на будівельний процес та інтерес до новобудов. Проте зниження попиту є тимчасовим, і за прогнозами експертів, після стабілізації енергосистеми попит може відновитися.
Будівельні компанії повідомляють, що через проблеми з енергозабезпеченням може сповільнитися темп будівництва, особливо на ранніх стадіях. Однак це не означає кризи на ринку, оскільки попит і пропозиція залишатимуться збалансованими. Серед основних факторів, що впливають на вибір покупців, є безпека регіону, платоспроможність і стадія будівництва. Про це стало відомо з сайту OBOZ.UA.
Більшість покупців шукають невеликі 1-2 кімнатні квартири в західних регіонах країни. Вони також віддають перевагу програмам розстрочки та державним програмам підтримки, таким як єОселя. Безпека новобудови та наявність інфраструктури також є важливими критеріями для покупців.
Зупинив авто - отримав повістку: що необхідно знати водіям про свої права
Облави ТЦК збираються посилити: де шукатимуть ухилянтів найчастіше
Україною пройдуть масштабні перевірки пенсіонерів: хто залишиться без виплат
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Хоча ситуація на ринку буде залишатися напруженою до кінця 2024 року, експерти не вважають, що ми станемо свідками нової кризи. Будівництво не зупиниться, і ринок продовжить функціонувати навіть за складних умов.
Нагадаємо, іпотечний кредит та податкова знижка: хто може скористатися
Раніше ми писали про те, що борги пробачили, а потужності в Ахметова: суд ліквідував Дніпровський металургійний комбінат
Крім того, Знай.ua повідомляв, гроші, виділені київським підрядникам на метро для Виноградаря, "улетіли" на депозити у банках