На рахунок Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України в Одесі було здійснено кілька платежів, включаючи банківську комісію. На квитанціях зазначено, що це офіційний платіж за "платні послуги ДРАЦСу". Дмитро змушений був заплатити, щоб отримати витяг терміново, оскільки послуга потрібна була негайно.
"Окрім обов'язкового платежу у 73 грн, з мене вимагали сплатити ще пару квитанцій. Якби я цього не зробив, мені б не видали необхідній витяг. Через те, що документ був мені потрібен терміново, я вже не сперечався та примусово заплатив. А без оплати додаткових квитанцій у мене навіть відмовилися брати заяву на отримання витягу та безпосередньо видавати сам документ. Аргументуючи питання, навіщо додаткова оплата, співробітниця відповіла, що це її робота, вона має пішки йти до архіву, щось у ньому зробити та щось у ньому набрати. Тобто це якісь додаткові послуги, які не мають входити до вартості за замовченням та не мають сплачуватися", - розповів Дмитро Інформатору.
Цей випадок викликає питання, чи є подібні "додаткові послуги" офіційно затвердженими й законними, а також чи практикуються вони у всіх відділах ДРАЦС під юрисдикцією Південного міжрегіонального управління Мін'юсту.
Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла
Якщо не оновили дані в ТЦК: чи є шанс оформити відстрочку від мобілізації
Стосується всіх власників газових котлів: "Газмережі" зробили важливе попередження
Доведеться сидіти у темряві, навіть без відключень: українцям показали новий тариф на світло
Нагадаємо, програма допомоги для українців в Польщі: як не залишитись без даху над головою
Раніше ми писали про те, що тарифи для пенсіонерів, студентів і бізнесу: що пропонують Київстар, Lifecell та Vodafone
Крім того, Знай.ua повідомляв, українцям дають шанс змінити професію: як отримати 30 000 гривень на перекваліфікацію