Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України" нагадала про важливість правильної установки та експлуатації кухонної витяжки, яка є ключовим елементом для забезпечення безпечного та комфортного середовища під час приготування їжі.

У компанії зазначили, що цей пристрій допомагає очищати повітря на кухні від запахів, пари та продуктів горіння, тому його використання має відповідати низці технічних вимог та вимог безпеки.

Про це "Нафтогаз" повідомляє у мережі Facebook.

Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook

За інформацією фахівців, витяжку слід монтувати на висоті не менше ніж 65 см над газовою плитою, а у разі електричної – не менше ніж 60 см. Потужність приладу повинна відповідати площі кухні, адже ефективна витяжка повинна забезпечувати повітрообмін не менше 10-12 разів на годину.

Популярні новини зараз

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

У київському Sport Life помітили дружину російського військовополоненого, соцмережі лютують: "На нари, а не на стретчинг"

Українцям заплатять за старі 10 та 25 копійок: можна отримати пристойну суму

Податки з переказу на картку: у питанні поставили крапку

Показати ще

"Підключення витяжки до вентиляційного каналу можливе лише за умови, що сам канал справний, чистий і не заблокований", – наголосили у "Нафтогазі".

Особливу увагу компанія звертає на електробезпеку: витяжка обов'язково має бути заземлена, що мінімізує ризик ураження електричним струмом.

"Нафтогаз", скріншот: YouTube

Крім правильного монтажу, важливо також дотримуватись правил користування приладом.

У "Нафтогазі" радять включати витяжку за кілька хвилин до початку приготування їжі, щоб запобігти накопиченню запахів. Регулярне очищення фільтрів також є обов'язковим - металеві можна мити вручну або в посудомийній машині, а вугільні потрібно замінювати кожні 3-6 місяців.

Не менш важливим є регулярне провітрювання кухні для належної циркуляції повітря.

Нагадаємо, українців готують до нових тарифів на газ: які цифри пропонують.

Раніше повідомлялося, платіжки збільшаться на третину: які послуги відчутно вдарять по гаманцях.

Також, підвищення тарифів на світло: Міненерго зробило важливу заяву.