У зв'язку з підвищенням вартості газу багато українців використовують опалення дровами. Про це розповіли на каналі ICTV.

В Україну прийшла справжня осінь, а разом з нею і нові цифри в платіжках за комуналку. Деяким громадян не подобається ситуація в платіжках від енергокомпаній, за світло і газ.

Частково причина в тому, що газ дорожчає в Європі. Ціни блакитного палива вже перевищила психологічну позначку в 800 доларів, і українці це відчують. Знову. Тільки з початку 2021 року тарифи на комунальні послуги зросли на 23%.

Багато сільських жителів, у яких вдома більше і зарплати менше, використовують твердопаливне опалення, проте навіть на дрова ціна в нашій країні зросла. Один кубометр деревини коштує майже п'ять тисяч гривень.

Опалення, платіжки - фото Главком

Популярні новини зараз

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК

Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Показати ще

З цієї причини зазвичай купують в лісгоспі дешевше, проте доводиться їх самостійно рубати і заготовлювати. Щоб заощадити, радять купувати заздалегідь навесні, коли вартість деревини знижується.

Житель Івано-Франківської області Олег Давидюк витратив 3 тисячі гривень на п'ять кубометрів дров. Цього повинно вистачити на зиму.

[quote author=""]машини дров фактично вистачає на зимовий період. При тому, що в кімнатах буде в середньому двадцять градусів. Цього цілком достатньо, - повідомив він.

Нагадаємо, що в Україні - по 60 грн, до Польщі возять за 40: чому соняшникова олія подорожчала вдвічі і як впливає на ціну курс долара. Українцям розповіли про підвищення цін
Раніше Знай писав, що українці знайшли " дірку "в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться" зайві " відсотки. Неузгодженість тарифів призводить до переплат
Також "Знай" в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти.