В Індії, в лікарні Катіхар Садар, яка розташовується в місті Біхар жінка народила дитину з чотирма ногами і руками.

За словами лікарів, і мати, і дитина здорові. Вони додають, що пологи були цілком незвичайними, так як пов'язані з неправильним розвитком близнюків, що ростуть всередині під час вагітності.

Жінка народила дитину з безліччю кінцівок, скріншот: Youtube

Біля лікарні зібрався натовп людей, охочих поглянути на цю дитину. Раджу Сах - чоловік жінки, був вражений, коли дізнався, що його дружина народила дитину з безліччю кінцівок.

Родичі звинувачують лікаря приватної клініки в незвичайному новонародженому. Родичі сказали, що ультразвукове висновок нічого не виявило про ці каліцтва, і лікарі нічого не сказали їм про стан новонародженого в утробі матері. Лікарі лікарні Садар сказали, що у дитини проблеми з фізичними можливостями, і це сталося через відсутність правильного розвитку близнюків, що ростуть всередині під час вагітності.

Популярні новини зараз

Мешканці Лиману пообіцяли повернутися та залишили промовисте повідомлення для окупантів: "Пошкодуєте, що не здохли раніше"

Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак"

Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя

Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"

Показати ще

Жінка народила дитину з безліччю кінцівок, скріншот: Youtube

"Вічно в Індії х*рня відбувається з народженням", "В Індії постійно народжуються якісь багатоголові, багаторукі", "Низький рівень життя. Відсутність медицини", "В Індії часто народжуються такі діти через екологію? Або у них є генетична схильність?", - пишуть користувачі в Інтернеті.

Нагадаємо, два носа і "хобот": 6-річна дівчинка стала зіркою, оскільки її прийняли за бога

Як повідомляв "Знай.ua", помер найстаріший чоловік у світі Сатурніно де ла Фуенте Гарсія - 113 років прожив без єдиного гріха

Знай.ua писав, вилупився з яйця до того, як придумали фотографію: найстаріша в світі черепаха відзначила 190-й день народження